image image image image

Dobrodružství čeká na každém kroku

Hluboké jeskyně, spletité uličky měst, hlubiny moří, stará pohřebiště - tam všude čekají stopy vedoucí k cíli. Nikdo ale přesně neví, jací tajemní tvorové na cestě čekají, jaké nástrahy bude potřeba překonat.

Budeš muset rozluštit legendy, staré svitky, jen těžko čitelné mapy, prokázat chytrost i sílu svých paží. Cesta, která na tebe čeká, není jednoduchá. Na jejím konci ale čeká královská odměna.

Staň se Lovcem a uvidíš!

 

Máš to v sobě!

Víme, že i Ty máš v sobě dostatek schopností a dovedností, aby z Tebe byl silný Lovec. Není čeho se bát. Vždyť umíš spoustu věcí. Možná o tom jen dosud nevíš. A to, co ještě neumíš, se určitě rychle naučíš. 

Přidej se k ostatním na jejich cestě za dobrodružstvím a zapište se do Síně slávy nejlepších Lovců. Úspěch je na dosah, stačí za ním jen vyrazit!

Vítej ve světě Lovců Podnikavých duchů!

Pomůže ti tvůj Tým

Tým - to znamená věrné kolegy, na které je spolehnutí. Kamarády, kteří nikdy nenechají ostatní v průšvihu. Vždy si dokážou navzájem pomoci a kryjí si záda. Hledají v sobě i ostatních to nejlepší.

Pamatuj ale, že každý Tým je silný jen tak, jak silný je jeho nejslabší článek. Všichni se proto musí snažit ze sebe dostat to nejlepší. Jen tak můžete zvítězit.

Společně zvládnete všechny nástrahy!

Vypátrej Podnikavé duchy

Říká se, že ten, kdo vypátrá Podnikavé duchy, získá řadu zvláštních schopností. To ale zatím zvládli jen ti, kteří se nebáli ukázat odvážné srdce, chytrou hlavu a  šikovnost. 

Proto hledáme odvážné kluky a holky, kteří chtějí prožít příběh Lovců Podnikavých duchů na vlastní kůži a zjistit co je pravdy na pověstech.

Tak co, dokážeš být jedním z Lovců?

 

Co na Tebe čeká?

Dobrodružná hra, která Tě zavede do světa Lovců Podnikavých duchů. Do světa, kde úspěch a odměna čeká jenom na ty, kdo prokáží bystrou mysl a chuť pracovat.

Budeš luštit šifry, hledat stopy, odkrývat tajemství, zažívat spoustu dobrodružství a při troše štěstí vypátráš Podnikavé duchy a získáš jejich schopnosti.

 

duchové

 

Hra, která Tě nepustí ...

Naučíš se při tom spoustu nových věcí, získáš nové věrné kamarády, na které se budeš moci spolehout. Společně vytvoříte Tým a prožijete dobrodružný příběh Lovců Podnikavých duchů na vlastní kůži.

 

                hp2s   hp3s   hp1s

 

... dokud ji nedohraješ

Na cestu se vydávají Týmy z celé České republiky. Podaří se tvému Týmu nasbírat nejvíc Kešenek a zvítězit tak nad ostatními? Vyhrát může jen jeden.

Jména Lovců z nejlepšího Týmu pak budou zapsány do Síně slávy Lovců Podnikavých duchů.

 

Tvé jméno může být jedním z nich!

 

 
 

VŠE - VĚD

Zadej jméno a heslo Tvého Týmu.Pokud jsi zapomněl/a jméno nebo heslo, poví Ti jej Tvůj Pán hry.